Connect with us

HABERLER

BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILARI BELLİ OLDU

31 Mart yerel seçimlerinden galibiyetle çıkan MHP adayı Prof.Dr.Alim Işık, kurmay kadrosunu da belirlemeye başladı. Siyasi başkan yardımcılığı görevine Salih Özden getirilirken, idari başkan yardımcıları Fatih Gölgeli, Murat Arık ve Ali İhsan Ertaş ile de devam kararı alındı.  

yenikutahya.com – HABER

Mazbatasını aldığı günden beri hızlı bir mesaiye başlayan Kütahya Belediye Başkanı Prof.Dr. Alim Işık, siyasi başkan yardımcılığı görevine Salih Özden’i getirdi. Geçen 5 yıl boyunca MHP Belediye Meclisi Grup Başkanlığı yapan emekli eğitimci Salih Özden, başarılı bir devlet hizmeti geçmişiyle tanınıyor.

Kamil Saraçoğlu döneminde başkan yardımcılığı görevine getirilen Fatih Gölgeli, Murat Arık ve Ali İhsan Ertaş’ın da aynı makamlarına devam etmeleri kararı veren Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, daire müdürlükleri ilgili olarak da bir hazırlık çalışması yapıyor.

Prof.Dr. Alim Işık’ın tebrik ziyaretlerinin yanı sıra belediyedeki mevcut daire müdürlerinden de brifing aldığı kaydediliyor.

Önümüzdeki haftadan itibaren Kütahya Belediyesi’ndeki bazı daire müdürlerinin değiştirileceği öğrenilirken bazı daire müdürlerinin ise görevine devam edeceği kaydedildi.

DEVAMINI OKU

Öne çıkanlar