Connect with us

HABERLER

İLYAS BAHAR VE ABDULLAH DAMCI DA BAŞKAN YARDIMCISI OLUYOR

Kütahya Belediye Başkanı Prof.Dr.Alim Işık, kurmay kadrosuna 2 başkan yardımcısını daha atamaya hazırlanıyor. Dün ilk olarak Salih Özden’i siyasi başkan yardımcılığına atayan Işık, mevcut 3 başkan yardımcısı ile de devam kararı almıştı.

yenikutahya.com – HABER

Makama oturduğu ilk gün parti rozetini çıkararak göreve başlayan MHP’li Kütahya Belediye Başkanı Prof.Dr.Alim Işık, yoğun bir çalışma temposuyla dikkat çekiyor. İlk olarak dün Salih Özden’i siyasi başkan yardımcılığı görevine getiren Işık, daha sonra da mevcut başkan yardımcıları Fatih Gölgeli, Murat Arık ve Ali İhsan Ertaş ile de devam kararı almıştı.

yenikutahya.com’un edindiği istihbarata göre, bugün de iki siyasi başkan yardımcısı daha atayacak. Emekli eğitimci İlyas Bahar ve emekli Tarım Kredi Müdürü Abdullah Damcı bugün görevlendirilerek Belediye Başkan Yardımcısı olacak.

3 siyasi başkan yardımcısı 3 de idari başkan yardımcısı ile çalışma kararı alan Kütahya Belediye Başkanı Prof.Dr.Alim Işık’ın gündüz ziyaretçilerini kabul edip gece geç saatlere kadar da belediye ile alakalı konular üzerinde çalıştığı kaydediliyor.

Edinilen bilgilere göre bazı daire müdürlükleri ile işletme ve iştiraklerdeki yöneticilerde de bazı değişikliklere gidileceği öğrenildi. Ancak bu konuda resmi açıklama henüz yapılmadı.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar