Connect with us

ASAYİŞ

UYUŞTURUCU SATICILARINA BİR DARBE DAHA

Kütahya Emniyet Müdürlüğü, gençleri ölüme götüren zehir tacirlerine karşı yürüttüğü mücadelede yine önemli bir başarıya daha imza attı. İstiklâl Mahallesi’ndeki adreslere düzenlenen eşzamanlı baskında 500 gram esrar maddesi ile yaklaşık 600 adet narkotik uyuşturucu hap ve bunları satan iki kişi ele geçirildi.

yenikutahya.com – HABER

Kütahya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, aldıkları bir istihbarat üzerine 2 kişiyi yakından takip etmeye başladı. Başka illerden getirdikleri uyuşturucu maddeleri, Kütahya’da “torbacılık” diye tabir edilen sistemle gençlere sattıkları tespit edilen E.N. ve M.K isimli zanlıların adreslerine eşzamanlı bir operasyon düzenleyen polis ekipleri, evde yaptıkları araöada uyuşturucu maddeleri ele geçirdiler.

Satışa hazır vaziyette olan 500 gram esrar maddesi ve yaklaşık 600 adet narkotik hap İstiklâl Mahallesi’ndeki bir adreste ele geçirildi.

Narkotik polisi tarafından gözaltına alınan E.N. ve M.K. isimli zanlılar, ilk ifadelerinin ardından, sevk edildikleri cumhuriyet savcısınca nöbetçi mahkemeye gönderildiler. Zanlılar nöbetçi mahkemede “uyuşturucu ticareti yapmak” suçu iddiasıyla tutuklu yargılanmak üzere Kütahya E Tipi Kapalı Cezaevi’ne gönderildiler.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar