Connect with us

ASAYİŞ

KÜTAHYA’DA VAHŞET – 10 CAN HAYATINI KAYBETTİ

Ankara’da gerçekleştirilen hayvan katliamının ardından bir acı haber de Kütahya’dan geldi. Tavşanlı ilçesi Akçaşehir köyünde 10 köpek, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından yiyeceklerinin içine fare zehri atılarak öldürüldü.

yenikutahya.com – HABER

Kütahya’nın Tavşanlı ilçesine bağlı Akçaşehir köyünde, Hüsnü Çetin (34) isimli bir vatandaş, 4 yıldan bu yana beslediği 10 sokak köpeğinin zehirlenerek öldürüldüğü duyurdu.

Büyük üzüntü yaşadığını belirten Hüsnü Çetin, vahşeti hemen ilçe jandarma komutanlığı ekiplerine bildirdi. Köye gelen jandarma ekipleri, köpekleri zehirleyenler canileri tespit etmek için soruşturma başlattı.

Kendisinin hiç kimseyle bir sorununun olmadığını anlatan Hüsnü Çetin “Köpeklerim benim her şeyimdi. Onlara 4-4,5 yıldır gözüm gibi bakıyordum. Güzellik yarışmalarına hazırlayıp, dereceler aldığım bu köpeklerimi zehirleyen kişilerin bulunmasını istiyorum. Yüreğim çok yanıyor. Maddi zararım ise yaklaşık 100 bin lira civarında ama bana servet verseler o köpekleri vermezdim. Onları Allah yarattı, onların canını alamazsın. Benim köpeklerimin yemeğinden yiyen başka köpeklerin de öldüğünü duydum” dedi.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar