Connect with us

ASAYİŞ

KIZLARININ ERKEK ARKADAŞINI DÖVEREK BOŞ ARAZİYE BIRAKTILAR

Kızlarından ayrılmak istemeyerek rahatsız eden erkek arkadaşını döverek yaraladılar.

Dumlupınar üniversitesinde okuyan öğrencisi R.T.. (20)’nin ailesi, kızlarından ayrılmayan erkek arkadaşı Y. K.(25)’yı Eskişehirden gelerek dövüp, boş araziye yaralı olarak bıraktılar.

Dumlupınar Üniversitesinde öğrenci olan R. T., bir süre önce Y. K. ile tanışarak arkadaş oldular. R. T.’nin ailesi bu birlikteliği öğrenerek karşı çıkarak ayrılmalarını istediler. Arkadaşlıklarının bitmesini istemeyen Y.K.nin kızları R.’a sürekli takip ettiğini öğrenen ailesi, Eskişehir’den Kütahya’ya gelerek Yunus’u telefonla arattırarak ve buluşmak istediğini söylettiler. Buluşma yerinde R. T.’nin babası Yusuf T. (45) ve amcası Uğur T. (39), Y.’ K’yı kendi otomobilinden zorla indirip Cemal B.’nin (53) otomobiline bindirdi. Uğur T. ve Yusuf T., otomobil içerisinde dövdükleri Y. K.’yı yaralı olarak 2’nci organize sanayi kavşağının karşısındaki boş araziye indirip kaçtılar.

Yunus K.’yı yol kenarında yaralı olarak gören vatandaşlar 112’yi arayak ihbarda bulundular..

Olay yerine gelen sağlık ekipleri ilk müdahalelerine yaptıktan sonra ambulansla Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürdüler. Y. K. tedavi altına alındı.

Şüpheliler R. T., babası Yusuf T., amcaları Uğur T., Recep T. (49), annesi Kibar T., Hamdi B., Cemal B. ve Celal B. Eskişehir’in Sivrihisar ilçesindeki evlerinde yakalanarak, gözaltına alındılar. Polis ekipleri ev ve araçlarında yaptığı aramada tabanca ele geçirdiler.

Olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar