Connect with us

EĞİTİM

“BEN DE VARIM-GÜLMEK HERKESE YAKIŞIR”SERGİSİNE İLGİ

Kütahya’da 15 farklı okula kayıtlı olan fakat çeşitli engelleri sebebi ile okula gidemeyen evde eğitim gören Öğrencilerin kendi ve arkadasları ile çekilmiş fotografların dan oluşan sergi SERA AVM’de büyük ilgi görüyor.
Hüsnü Kişioğlu ortaokulu olarak hazırlanan proje tüm okullarda kayıtlı olan ve engelleri nedeniyle okula gidemeyenlerin kendilerini hiç görmeyen sınıf arkadaşları ziyaret ederek gerçekleştirilen ” ben de varım gülmek herkese yakısır “sergisinin açılışını Belediye Başkan yardımcısı Salih Özden “Böyle anlamlı ve duygusal sergiye katkısı bulunan herkese teşekkür etti.


Serginin projesini hazırlayan ve gerçekleştiren öğretmen Emel Oğur:”3 ay dır sürdürdüğüm Ben de Varım projesini sonunda tamamladım. Sergime katılan arayan tebrik eden herkese teşekkürler. Çok güzel anlar yaşadım güzel dostluklar kurdum çocukların gülümsemesi herşeye değerdi.Okullardan bu arkadaşlarına diger Ögrencilere gitmek istiyor ve bu ziyaretler ve toplumda, kaynasma devam edecek.Bu sayede cocukların aileleri yalnız olmadıklarını anladı okuldan götürülen cocuklar da büyük heyacan yaşadılar. (Arkadaşlarımızı tanımaktan cok memnun olduk güzel bir faaliyet olduk) dediler ”
Serginin 28.Nisan’a kadar açık kalacağı öğrenildi.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar