Connect with us

HABERLER

CHP İL BAŞKANI YENİDEN ZELİHA AKSAZ ŞAHBAZ

24 Haziran Genel Seçimlerinde CHP Kütahya Milletvekili Aday Adayı olmak için CHP Kütahya İl Başkanlığı görevinden istifa eden Dr. Zeliha Aksaz Şahbaz, yeniden CHP Kütahya İl Başkanlığı görevine yeniden getirildi.

Dr. Zeliha Aksaz Şahbaz’dan boşalan il başkanlığı görevine atanan Makbul Sarı önceki gün istifa etmişti.
CHP İl Başkanı Dr.Zeliha Aksaz Şahbaz,göreve atanması ile ilgili olarak yaptığı açıklama şöyle:”Cumhuriyet Halk Partisi Kütahya İl Başkanımız Sayın Makbul Sarı’nın görevinden istifası ile boşalan İl Başkanlığı görevine İl Yönetim Kurulu’muzun oy birliği ile İl Başkanı olarak seçilmiş bulunmaktayım.

Zor bir dönemde bu görevi devralan, milletvekilliği genel seçimleri ile yerel seçimleri başarı ile yöneten , partimiz için gecesini gündüzüne katarak çalışan ve hayatını partimizin iktidarı ve ilkelerinin hayata geçmesine adayan yoldaşımız olan Sayın Makbul SARI’ya partimize olan katkıları, olağanüstü emeği ve çalışmasından dolayı teşekkür ediyorum.

İl başkanlığı gibi bu onurlu görev ile şahsımı onurlandıran çok değerli İl Yönetim Kurulu arkadaşlarıma da ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Bu güvene layık olabilmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan gücümün son damlasına kadar çalışacağıma söz veriyorum.

Cumhuriyet Halk Partisi Kütahya İl Örgütü, Atatürk İlke ve Devrimleri ışığında, hukukun üstünlüğüne dayalı demokratik, laik, sosyal hukuk devletinin yeniden inşası ve Cumhuriyet Değerlerimizin hayat geçirilmesi için tüm üyeleri ile birlikte mücadelesine başarıyla devam edecektir.

Partimize, şehrimize ve ülkemize, hayırlı olması dileklerimle saygılar sunarım.”

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar