Connect with us

HABERLER

VALİ TORAMAN,TRAFİK UYGULAMA NOKTALARINDA

Vali Dr. Ömer Toraman, Ramazan Bayramı sebebiyle il genelinde alınan tedbirler kapsamında Afyonkarahisar Yolu PTS Noktası, Gelinkaya, Çavdarhisar ve Gediz Yenikapı , Tavşanlı Yolu PTS Noktası ile Tavşanlı Bölge Trafik Denetleme İstasyonu Bölge Trafik Denetleme İstasyonu uygulama noktalarını ziyaret etti.

Uygulama noktalarında görevli personelin bayramını tebrik edip çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali Dr. Ömer Toraman’a İl Jandarma Komutan Vekili Yarbay Kamil Çelik, İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik, eşlik etti.

Vali Dr. Ömer Toraman yol uygulamaları esnasında sürücülerle de sohbet edip hayırlı yolculuklar temennisinde bulundu, bayramlarını tebrik etti.

Vatandaşların huzur ve güven içerisinde seyahat edebilmesi için tüm tedbirlerin alındığını belirten Vali Dr. Ömer Toraman, bayram tatili süresince 80 emniyet personeli ile 19 jandarma timinin 24 saat görevde olacağını söyledi.

Denetlemelerde teknolojik imkanlardan da yararlanıldığını hatırlatan Vali Toraman; ekiplerin radar, plaka tanıma sistemleri, dronelar ve yer yer helikopter kontrolleriyle vazife yapacaklarını kaydetti.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar