Connect with us

HABERLER

SEVGİ YOLU TRAFİK AKIŞINA DÖNECEK Mİ? ASIM GÜNDÜZ CADDESİ TERSİNE AKACAK MI?

Kütahya’da yaşayan vatandaşlar şimdi bu sorulara cevap bekliyor. Belediye Başkanı Alim Işık, “ne gerekiyorsa yaparız” dedi. İşte ayrıntılar.

Kütahya’da merkezi bölgelerde yaşanan yoğun trafik sorunu yeniden gündeme alındı. Bugün başlayan Kütahya Belediyesi 1. Kent İçi Trafik ve Ulaşım Çalıştayı’nda şehrin trafik yoğunluğu profesyonel anlamda ele alınacak.

Kütahya Belediye Başkanı Prof.Dr. Alim Işık, geçen hafta sonu gazetecilerle yaptığı buluşmada bu konuya da kısaca değinerek, “gerekirse Sevgi Yolu Cumhuriyet Caddesi yeniden trafiğe açılır, Asım Gündüz Caddesi de tersine döner.” diye konuşmuştu.

Kütahya Belediyesi 1. Kent İçi Trafik ve Ulaşım Çalıştayı bugün sabah 09.00’da başladı. Çalıştayda Trafik ve Ulaşım ile ilgili tüm yetkililer ve uzmanlar, Kütahya şehrinin ilgili sorunlarını masaya yatıracak.

Kütahya için çok önemli olan Ulaşım ve Trafik sorunundaki doğru bilinen yanlışlar 3 gün boyunca tartışılacak. 12 Temmuz Cuma günü ortaya çıkan sonuç bildirgesi kamuoyu ile paylaşılacak.

Çalıştay Cuma günü saat 17.00’de sona erecek.  

DEVAMINI OKU
1 Comment

1 Comment

  1. Kenan

    Temmuz 10, 2019 at 9:52 pm

    Böyle saçma şeymi olur… 1 tame cadde var yaya gezebilmek için onuda tekrar trafiğemi açacaksınız… Dünyanın parası harcandı çevre düzenlemesi için oranın tekrar trafiğe açılması en az 10 milyon TL daha harcanır şimdiye kadar harcanan da çöp olur…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook

Öne çıkanlar