Connect with us

HABERLER

DEVLET BAHÇELİ KÜTAHYA’DAN NET MESAJ VERDİ: “S-400’LERİ İSTEMEYENLER HAİNLERDİR”

Bahçeli, “Milli güvenliğimiz ve menfaatlerimiz neyi gerektiriyorsa onu yaparız. S-400’e FETÖ’cü alçaklar karşıdır, S-400’e PKK’lı caniler karşıdır, S-400’e küresel güçler karşıdır, S-400’e CHP, İP ve HDP karşıdır, yani zillet, ülke savunmasından rahatsızdır.” dedi.

31 Mart seçimlerinde kazandığı belediyelere teşekkür ziyaretlerine başlayan MHP lideri Devlet Bahçeli, Kütahya’da düzenlenen mitingde açıklamalarda bulundu.

MHP lideri Devlet Bahçeli, Türkiye’ye teslimatı başlayan S-400’ler ile ilgili, “Milli güvenliğimizin sağlam esaslara bağlanmasına memnunuz.” diye konuştu.

31 Mart seçimlerinde 1 büyükşehir, 10 il, 133 ilçe ve 89 belde olmak üzere toplam 233 belediye kazanan MHP lideri Devlet Bahçeli, yeni kazandığı belediyelere teşekkür turlarına Söğüt’ten başlamıştı. Devlet Bahçeli ikinci durağı olan Kütahya’da vatandaşlara hitap etti.

Kütahya’da yaptığı konuşmada gündeme dair değerlendirmelerde bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Rusya’dan alınan ve teslimatı dün sabah itibariyle başlayan S-400’ler ile ilgili olarak, “Milli güvenliğimizin sağlam esaslara bağlanmasına memnunuz.” diye konuştu.

Bahçeli çok tartışılan S-400 konusunda ayrıca “Milli güvenliğimiz ve menfaatlerimiz neyi gerektiriyorsa onu yaparız. S-400’e FETÖ’cü alçaklar karşıdır, S-400’e PKK’lı caniler karşıdır, S-400’e küresel güçler karşıdır, S-400’e CHP, İP ve HDP karşıdır, yani zillet, ülke savunmasından rahatsızdır. Onlar ne derlerse desinler S-400 ülkemize getirilmiştir. Duyum üzerine konuşup S-400’ün sarayın savunmasında kullanılacağını söyleyenler ise tek kelimeyle cahildir, köhnedir, kişiliksizdir, köksüzdür, iş birlikçidir.” açıklamasını yaptı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kütahya ziyaretinde önemli açıklamalar yaptı.

Bahçeli, teşekkür ziyareti için geldiği Kütahya’da Rahvan Atlı Spor Kulübü üyelerinin atları ile karşılandı.

31 Mart Yerel Seçimleri’nde Kütahya Belediye Başkanlığı kazanan Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret eden Bahçeli, daha sonra halka hitap etti.

Bahçeli, “31 Mart seçim sürecinde insanüstü bir gayret ve mücadele ruhuyla çalışan tüm dava arkadaşlarımızı ve parti teşkilatlarımızı içtenlikle takdir ediyorum.Kütahya bize inandı, Kütahya bize itimat etti, biz de ilkeli ve inançlarımıza bağlı şekilde hizmetimizi canla, başla, heyecanla yapacağız. Kütahya’yı prangalarından kurtaracağız. Teveccühünüzün hakkını vereceğiz, beklentileri boşa çıkarmayacağız. Kütahya daha güzelleşecek, daha güçlenecek, daha da gelişecek. Unutmayınız ki desteğiniz gücümüze güç katıyor, heyecanınız önümüzü aydınlatıyor. Allah hepinizden razı olsun diyorum. Başarmaktan ve Kütahya’yı hak ettiği seviyelere taşımaktan başka seçeneğimiz olmadığını buradan bir kez daha ilan ve ilam ediyorum” dedi.

DEVAMINI OKU
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook

Öne çıkanlar