Connect with us

EKONOMİ

KÜTAHYALI İŞ ADAMI TOLGA ESKİOĞLU, 1.OSB YÖNETİM KURULU BAŞKANI OLDU

Kütahya’da sevilen iş adamlarından Tolga Eskioğlu, 1.OSB Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçildi.

1.Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Genel Kurul toplantısı yapıldı.

1. OSB Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleşen Genel Kurul toplantısında, Tolga ESKİOĞLU, Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildi.

1. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tolga ESKİOĞLU, Genel Kurul süreci ve sonrasında gerçekleştirilecek ve uygulanacak olan iş ve işleyişler hakkında bilgi verdi.

1.OSB Genel Kurul toplantısı çerçevesinde yönetim ve denetim kurulu raporları, bilanço ve gelir gider tabloları, YMM raporu ibra edilerek oy birliği ile kabul edildi.

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, 1.OSB Genel Kurul toplantısında “öncelikle kendi kendini yönetir duruma gelen 1. Organize Sanayi Bölgemizin siz değerli iş adamlarını canı gönülden kutluyorum. Olması gereken oluyor, keşke bu düzenleme daha önce yapılmış olsaydı. Geçmişten bugüne gerçekten ciddi katkılarda bulunan değerli iş adamlarımız başta olmak üzere görev alan yönetim kurulu başkan ve üyelerine huzurunuzda teşekkür ediyorum. 1. Organize Sanayi Bölgesi Olağan 1. Genel Kurul Toplantısının hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

DEVAMINI OKU
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook

Öne çıkanlar