Connect with us

EKONOMİ

KÜTAHYA’DA 4 MAHALLE KENTSEL DÖNÜŞÜME HAZIRLANIYOR

Belediye Başkanı Alim Işık, kurmay ekibiyle birlikte, vatandaşlara kentsel dönüşümü anlattı. Hak sahiplerinin merak ettiği sorulara cevap verdi.

Kütahya Belediyesi, Osmangazi ve Vefa Mahallelerinden başlattığı kentsel dönüşüm çalışmaları bilgilendirme toplantılarına, Sultanbağı ve Börekçiler Mahallelerinde devam etti.

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Osmangazi ve Vefa Mahallesinden sonra Sultanbağı ve Börekçiler Mahallesi sakinleri ile kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında bilgi vermek için buluştu.

Sultanbağı ve Börekçiler Mahallesindeki hak sahipleri ile Osman Akdaş Düğün Salonunda bir araya gelen Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya’nın en merkezi mahallelerinden olan Sultanbağı ve Börekçiler mahallerini, buradaki hak sahipleri ile anlaşarak ferah ve güzel bir planla dönüştürmeyi planladıklarını belirtti.

Karşılıklı istişarelerde bulunulan ziyarette Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Osmangazi ve Vefa Mahallesinde ikamet eden vatandaşlara kentsel dönüşüm hakkında bilgiler verdi.

Sultanbağı Mahallesi, Osman Akdaş Düğün Salonunda düzenlenen programa Belediye Başkan Yardımcıları Salih Özden, İlyas Bahar, Abdullah Damcı, Murat Arık, Fatih Gölgeli, Ali İhsan Ertaş, bazı birim müdürleri, Sultanbağı Mahallesi Muhtarı Muhittin Karabulut ve Börekçiler Mahallesi Muhtarı İsmail Arı ile çok sayıda vatandaş katıldı.

DEVAMINI OKU
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne çıkanlar