Connect with us

DİĞER

BU KEZ DE POLATLI’YA KÜTAHYA DAMGASI VURDULAR.

Kurtuluş Savaşı’nın dönüm noktası olarak kabul edilen Sakarya Meydan Muharebesi’ni anmak için Polatlı Belediyesi tarafından ‘Diriliş Yolu Yürüyüşü’ne Kütahya’dan katılan ekibe büyük ilgi gösterildi.

Postacı Nevzat olarak tanınan Nevzat Çoban ve Metin Bate, Oğuzhan Koyulmuş, Derya turuğ, Aykut Yol “Diriliş yolu Yürüyüşü’ne katıldılar.Yürüyüşe  gelenlerin büyük ilgisini gören Kütahya ekibi ile fotoğraf çektirme yarışına girildi.Nevzat Çoban,katılımları ile ilgili olarak yaptığı açıklamada:”Bugünde Ankara Polatlı dayız. Sakarya savaşının da şehit olan dedelerimizi yad etmek, Dumlupınar’ ımızı ve Kütahya’ mızı tanıtmak maksadıyla Sakarya savaşının kutlama haftası etkinlikleri için Polatlıya geldik.Aynı etkinliği 19 mayısta Samsunda, 30 Ağustos ta Dumlupınar, Zafertepe Çalköy ve Kütahya da, 7-13 Eylül Polatlıda, 10 kasımda Anıtkabirde Kütahya mızı tanıtmak için kimseden bir kuruş yardım ve destek almadan gerçekleştirdik. Kütahya sevdalısı yürekler olarak tanıtımlarımız devam ediyor.”dedi.

Kütahya mızı her yerde kendi imkanlarıyla kimseden destek almadan canla başla çalışarak tanıtmaya çalışan bu gönüllü kardeşlerimizi alkışlıyoruz

DEVAMINI OKU
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook

Öne çıkanlar