Connect with us

EĞİTİM

VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Eğitim-Bir-Sen Kütahya 1 Nolu Şube işbirliğinde gerçekleştirilecek olan Voleybol turnuvası açılış müsabakası Linyit Ortaokul spor salonunda oynandı. İl Milli Eğitim Müdürü Hasan BAŞYİĞİT, Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah GAYRET ve Eğitim-Bir-Sen Kütahya 1 Nolu Şube Başkanı Fatih KÖSE’nin servis atışlarıyla başlayan turnuvada 25 takım bulunuyor. 

İl Milli Eğitim Müdürü Hasan BAŞYİĞİT, Müsabakaların yaklaşık 29 gün süreceğini, yarı final ve final maçlarının yeni kapalı spor salonunda gerçekleştirileceğini belirterek “Final maçını izlemek için tüm Kütahyalı hemşerilerimizi kapalı spor salonumuza davet ediyoruz.” dedi.

Final maçının 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde yapılmasının planlandığını fakat bunun fikstür nedeniyle mümkün olmadığını belirtti. 3. kez düzenlenen turnuvanın geleneksel hale geldiğini belirterek turnuvaya katkılarından dolayı Eğitim-Bir-Sen Kütahya 1 Nolu Şube Başkanı Fatih KÖSE ile Gençlik veSpor İl Müdürü Feyzullah GAYRET’e  teşekkürlerini ifade etti.

Hasan BAŞYİĞİT, turnuvada yeteneği olan her eğitim çalışanının yer alabileceğini belirterek, turnuvanın sadece öğretmenler için olmadığını ifade etti.

Eğitim-Bir-Sen Kütahya 1 Nolu Şube Başkanı Fatih KÖSE, turnuvanın birlik ve beraberlik duygularını, kardeşlik duygularını pekiştirmesini, eğitim çalışanlarının birbirleriyle işbirliği içerisinde faaliyet üretebilme yeteneklerini geliştirmesine katkı sunmasını dileyerek Spor İl Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kütahya Valiliği’ne katkılarından dolayı teşekkür etti. Türkiye Voleybol Federasyonu Kütahya İl Temsilcisi Ahmet DEMİR’e, Beden eğitimi Öğretmeni Mehmet KARAKAYALI’ya projemize katkılarından dolayı teşekkürlerini sundu.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah GAYRET turnuvada amacın Kütahya’da sporu ve kardeşliği geliştirmek olduğunu belirterek “Tüm takımlara hakemlerimize ve sporcu kardeşlerimize başarılar diliyorum. Kazasız belasız bir turnuva olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Turnuvada  6 grup yer alıyor ve 56 müsabaka gerçekleştirilecek. 

DEVAMINI OKU
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook

Öne çıkanlar