Connect with us

HABERLER

KÜTAHYA’DA ÇEVRİLEN YARALI KEKLİK FİLMİ VİZYON’DA

Kütahya’nın Sabuncupınar Fındıklı köyünde çekilen Yaralı Keklik filminin başrolünü Kütahya Linyit Ortaokulunda okuyan Alperen Pehlivan oynadı.
8 Kasım’da vizyona girecek olan, Yaralı Keklik filminde, kardeşine verdiği sözü tutmaya çalışan küçük bir çocuğun hikayesini konu ediyor.

Kütahya’da çekimi yapılan, yönetmenliğini Taner Tunç’un yaptığı ve senaryosunu Hakan Yazıcı’nın kaleme aldığı filmde başrolleri  Kütahyalı öğrenci Alperen Pehlivan bulunurken, rolleri İbrahim Kalkan, Dilek Canbay, Emir Öner, Hüseyin Erkanlı ile Mustafa Tekin paylaşıyorlar.

Kütahya’nın Sabuncupınar Fındıklı köyünde çekilen Yaralı Keklik filminin  başrolünü Kütahya Linyit Ortaokulunda okuyan  Alperen Pehlivan oynadı.
8 Kasım’da vizyona girecek olan, Yaralı Keklik filminde, kardeşine verdiği sözü tutmaya çalışan küçük bir çocuğun hikayesini konu ediyor.

Veysel, hasta olan kız kardeşi ile yakından ilgilenen, onu mutlu etmek için çabalayan küçük bir çocuktur. Bir gün dedesi ile köyde dolaşan Veysel, yaralı bir keklik bulur. Veysel, keklik ile ilgilenebilmek için onu alarak eve götürür. Yaralı kekliğin haline üzülen Veysel’in kız kardeşi, ağabeyinden bir söz vermesini ister. Veysel, kardeşinin isteği üzerine kekliği iyileştirip salmak için söz verir. Bu sırada küçük kızın durumu iyice ağırlaşınca hastaneye kaldırılır. Kardeşinin iyileşip geleceği günü bekleyen Veysel, bu sırada kardeşine verdiği sözü tutmak için harekete geçer.

DEVAMINI OKU
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne çıkanlar