Connect with us

ASAYİŞ

KÜTAHYA ZAFER MEYDANINDA BOMBA PANİĞİ

Vatandaşlar polise hemen ihbar etti. Çantanın bulunduğu alanın etrafı güvenlik çemberine alındı. Vatandaşlar ise olayı görüntülemek için canlarını hiçe saydılar.

Kütahya’da bir parkın içindeki şüpheli çanta, vatandaşları korkuttu. İhbar üzerine polis ekipleri alarma geçti. Şüpheli çanta bomba imha uzmanı tarafından fünye ile patlatıldı.

Kütahya Emniyet Müdürlüğü bomba imha uzmanı tarafından fünye ile patlatılan çantanın içinden taklit olarak yapılmış bir bilgisayar çıktı.

Bomba imha ekibi, şüpheli çantayı fünye ile işte böyle patlattı.

Kütahya merkezde bulunan Zafer Meydanı yanındaki Azerbaycan Parkında bir reklam panosu yanına bırakılan şüpheli çanta, çevredeki vatandaşların panik yapmasına sebep oldu. Şüpheli çantayı gören vatandaşların haber vermesi üzerine kısa zamanda olay yerine gelen polis ekipleri, meydanı güvenlik için ulaşıma kapatılarak çembere aldı.

Bomba imha ekiplerince fünye ile patlatılan çantanın içinde ise oyuncak amaçlı olarak yapılan taklit bir dizüstü bilgisayar çıktı. Meraklı gözlerle olayı seyreden vatandaşlar, patlatma anlarını cep telefonları ile kaydettiler.

DEVAMINI OKU
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne çıkanlar