Connect with us

EKONOMİ

ZAFER OSB’Yİ 81 İLİN BAŞKANINA ANLATTI

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Kütahya Şube Başkanı İsmail Tosun, İstanbul’da Zafer Organize Sanayi Bölgesi ve Kütahya’yı anlatarak, yatırımcılara çağrıda bulundu.

İstanbul’daki çalışmalar hakkında konuşan MÜSİAD Kütahya Şubesi Başkanı İsmail Tosun, Kütahya’daki iş insanlarının da bu konuda elini taşın altına koyarak şehre sahip çıkması gerektiğini söyledi.

Geçtiğimiz hafta İstanbul’daki MÜSİAD Başkanlar Kurulu Toplantısı, MÜSİAD Genel Merkezinde, 81 ilden gelen şube başkanlarının yanı sıra şube temsilcilerinin de katılımıyla yapıldı.

150 iş adamı, 2019 yılındaki ekonomik durumu masaya yatırarak 2020 için öngörülen ekonomik gelecek konusunda da fikir alışverişinde bulundu.

Kütahya şube başkanı İsmail Tosun da Kütahya’nın Termal Sağlık Turizmi potansiyeli ve Zafer Organize Sanayi Bölgesi hakkında ayrıntılı bilgiler vererek, 81 ilden gelen yatırımcıları Kütahya’ya davet etti.

MÜSİAD Kütahya Şubesi Başkanı İsmail Tosun “Zafer Organize Sanayi Bölgesi’nin tanıtımını yaptım ve orada hazır bulunan MÜSİAD üyelerini Kütahya’ya davet ettim. Zafer OSB’nin neden tercih edilmesi gerektiği üzerinde durduk. Bunun yanı sıra Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nin de üzerinde durduğu Termal Sağlık Turizmi ile ilgili bir sunum gerçekleştirdik. Kütahya’nın termal sağlık turizmi konusunda altyapı çalışmalarıyla hazır olduğunu sadece yatırımcıların eksik olduğunu, bunun için de Kütahya’da Sağlık Termal Turizmi ile ilgili yatırımcılar beklediğimizi anlattık. Toplantının hemen ardında da önemli dönüşler aldık” dedi.

DEVAMINI OKU
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne çıkanlar