Bizimle iletişime geçin

EMET

Emet’te korona şüphesi paniğe neden oldu

Yayınlanan

Emet Akpınar Mahallesinde rahatsızlanan ve Kütahya’da pandemi servisinde tedavisine başlanan hasta yakınları gece tedbir amaçlı ev karantinasına alındı.

Gazi Emet Gazetesi’nin haberine göre, dün rahatsızlanan bir vatandaşın Kütahya’da çekilen tomografisinde koronavirüs şüphesi üzerine, etkileşim halinde olduğu akrabalarından 4 ev tedbir amaçlı karantinaya alınırken, sahur vakti yaşanan hareketlilik paniğe neden oldu.

Akpınar Mahallesi Kuşlukkayası mevkiinde ikamet eden bir vatandaş öksürük ve ateş nedeniyle önce Tavşanlı’ya ardından da Kütahya’ya sevk edildi.

Burada çekilen ilk tomografilerin de coronavirüsün neden olabileceği rahatsızlıklar tespit edilince, toplum sağlığı merkezi bilgilendirildi.

Gece gelen haber üzerine ilçe yetkilileri derhal harekete geçti. İlçe kaymakamlığı, koordineli bir şekilde gece  hasta yakınlarının tedbir amaçlı evlerinde karantinaya alınması için işlemler başlatırken, emniyet güçleri de harekete geçti. Hasta olan vatandaşın yakın akraba ve etkileşimde bulunduğu tespit edilen kişiler, evlerinde karantinaya alındı.

Coronavirüs ilk testi yapılan ve ilki negatif çıkan vatandaş pandemi servisinde yatarken, aralıklı yapılan diğer test sonuçları bekleniyor.

Bu arada tedbir amaçlı 4 evde karantina uygulaması devam ediyor.

EMET

Emet’ten yüz güldüren haber geldi, 7’si merkezde toplam 13 korona hastası iyileşti

Yayınlanan

Emet ilçesine bağlı Gürpınar köyündeki pozitif vakaların tamamının iyileştiği öğrenildi. Köyde 40 kişi ev karantinasında tutuluyordu.

MEHMET YAYLIOĞLU – yenikutahya.com – ÖZEL HABER

Yerel haber kaynaklarından edinilen bilgilere göre, koronavisüs vakalarının en çok görüldüğü noktalardan olan Emet Gürpınar köyünden sevindirici haber geldi.

Gürpınar köyünde daha önce 6 kişinin koronavirüse yakalandığı biliniyordu. Alınan tedbirler sonrasında köyde 40 kişi ev karantinasına alınmıştı.

Emet ilçesindeki haber kaynaklarına gelen bilgiye göre, bugün itibarıyla Gürpınar köyünde pozitif vaka kalmadı. Daha önce tespit edilen 6 kişi Tavşanlı ve Kütahya’daki hastanelerde tedavi olarak hastalığı yenmeyi başardı.

İLÇE MERKEZİNDE 7 KİŞİ DAHA İYİLEŞTİ

Öte yandan Emet ilçe merkezindeki ETİ Bor Maden İşletmesinde çalışan 4 şoför ve 3 vatandaşın da negatif sonuçları geldi. Emet ilçe merkezinde 7 kişi, Gürpınar köyünde 6 kişi toplamda 13 kişi koronavirüsü yenmeyi başardı.

Bu haberler Emet ilçesinde sevinçle karşılanırken, vatandaşlar tedbirli davranmaya devam ediyor. Yetkililer bu konuda rehavete kapılmaması gerektiğini söylüyor.

Okumaya devam et

3. SAYFA

Ahşap evde çıkan yangın, 3 saatte söndürüldü, ev kül oldu

Yayınlanan

Kütahya’nın Emet ilçesine bağlı Esatlar köyünde çıkan yangında, 2 katlı ev kullanılamaz hale geldi.

MEHMET YAYLIOĞLU – yenikutahya.com

Yerel haber kaynaklarının bildirdiğine göre, Hüseyin Tiryaki isimli şahsa ait olan 2 katlı ahşap evde, elektrik kontağından kaynaklandığı düşünülen yangın çıktı.

Esatlar köyüne sevk edilen Çavdarhisar Belediyesi, Tavşanlı Belediyesi ve Emet Belediyesi itfaiyesi ile Emet Orman Müdürlüğü arazözleri yangına müdahale etti.

Yaklaşık 3 saat süren yangın söndürme çalışmaları sonunda ahşap ev kullanılamaz hale geldi.

Olayla ilgili olarak İlçe Jandarma Komutanlığı soruşturma başlattı.

Okumaya devam et

EMET

37 yaşındaki güvenlik görevlisi, hayatına son verdi

Yayınlanan

Kütahya’nın Emet ilçesinde yaşanan intihar olayında, 37 yaşındaki güvenlik görevlisi Ahmet Erkul, kendini asarak hayatına son verdi.

MEHMET YAYLIOĞLU – yenikutahya.com

Emet’te bulunan Eti Bor Maden İşletmesinde güvenlik görevlisi olarak çalıştığı öğrenilen 37 yaşındaki Ahmet Erkul, yaşamına son verdi.

Emet ilçesini üzüntüye boğan olay, Ahmet Erkul’un işe gitmemesi ile ortaya çıktı. Erkul’un nerede olduğunu merak edip aramaya başlayan iş arkadaşları, durumu çözmek için çalışma başlattı. Ahmet Erkul’un arkadaşları ile birlikte ortak tuttukları eve gelen arkadaşları burada korkunç manzara ile karşılaştı.

Olayın perde arkasını araştıran İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri soruşturma başlattı.

Okumaya devam et

EMET

Emet ilçesinde bir apartman karantinaya alındı

Yayınlanan

Koronavirüs vaka sayılarında artış gösteren Emet ilçesinde, bir apartman 14 gün boyunca karantinaya alındı.

ABDÜLKADİR EKMEKÇİOĞLU – yenikutahya.com – EMET

Kaymakamlık tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, İlçe Hıfzıssıhha Kurulu önceki gün toplandı.

Vaka sayılarındaki artış göz önünde bulundurularak Emet ilçesinde bir apartmanın 17 Haziran tarihinden başlamak kaydıyla 14 gün boyunca karantinaya alınmasına karar verildi.

Emet Kaymakamlığınca yapılan açıklama:

Okumaya devam et

EMET

Saadet Partisi ilçe başkanı ailesiyle birlikte koronaya yakalandı

Yayınlanan

Saadet Partisi Emet İlçe Başkanı Mehmet Hamamcı, eşi ve annesinde yapılan koronavirüs testleri pozitif çıktı. Emet ilçesindeki pozitif vakaların artışı korkutuyor.

ABDÜLKADİR EKMEKÇİOĞLU – yenikutahya.com – EMET

Koronavirüs vakalarının atmaya devam ettiği Emet ilçesinde bir kötü haber de Saadet Partisi Emet İlçe Başkanı Mehmet Hamamcı ve ailesinden geldi.

Önceki gün test yapılan Hamamcı ailesi fertlerinden Saadet Partisi Emet İlçe Başkanı Mehmet Hamamcı, eşi ve annesinde koronavirüs pozitif çıktı.

Bu gelişmenin ardından dün akşam saatlerinde ambulansla Kütahya’ya sevk edilen aile fertleri, Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Pandemi Servisinde tedavi altına alındığı öğrenildi.

Sağlık Bakanlığı filyasyon ekipleri de bugün ilçede çalışmalarını başlatarak, bu kişilerin kimlerle temas ettiklerini araştırıyor.

Okumaya devam et

EMET

Kütahya’da bir apartman karantinaya alındı

Yayınlanan

Kütahya’nın Emet ilçesinde bir apartmanda, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında karantina uygulaması başlatıldı.

KÜTAHYA – AA

Emet Kaymakamlığından yapılan açıklamada, salgından vatandaşları korumak ve yayılmasını engellemek amacıyla İlçe Hıfzıssıhha Kurulunca bir apartmanda 14 günlük karantina kararı alındığı belirtildi.

Açıklamada, “Kovid-19 pozitif vakalar nedeniyle bireysel izolasyon yeterli olamayacağı için pozitif vaka ve temaslılarının yaşadığı ilçemiz Akpınar Mahallesi Gazi Caddesi’nde bulunan Türksoy Apartmanı’ndaki dairelerin tamamının 14 gün karantinaya alınmasına karar verilmiştir.” bilgisi paylaşıldı.

Okumaya devam et

EMET

Emet Bor İşletmesinde 5 kişide koronavirüs tespit edildi

Yayınlanan

Eti Maden İşletmelerinin Emet ilçesindeki Bor Madeni İşletmelerinde 4 şoför ve bir işçinin koronavirüse yakalandığı öğrenildi.

MEHMET YAYLIOĞLU – yenikutahya.com – ÖZEL HABER

İşletmede şoför olarak çalıştığı kaydedilen M.Y, İ.Ç, M.Ş, M.K ve işçi C.Ş’nin yapılan testlerinde koronavirüs pozitif çıktığı iddia edildi.

İlçedeki yerel kaynakların aktardığı bilgiye göre, şoför M.Ş ve işçi C.Ş’nin akraba oldukları ve ailede yapılan testlerde aynı aileden 10 kişide de koronavirüs pozitif olduğu iddia edildi.

Şoförlerin yaşadıkları Emet ilçesindeki TOKİ sitesinde bulunan 4 ev karantinaya alındı.

Daha önce de Emet Bor işletmesinde yemekhane personelinde virüs cıkmış ve yemekhane yaklaşık 1 ay kapatılarak karantinaya alınmıştı.

Testi pozitif çıkan işçi C.Ş’ye iş yerinde temas halinde olduğu tespit edilen işçiler ise evlerinde karantinaya alındı.

Okumaya devam et

EMET

O ilçedeki yeni vakalar korkutuyor, 8 hane karantinaya alındı

Yayınlanan

Kütahya’nın Emet ilçesinde korona virüs vakaları nedeniyle Salıpazarı kapatılırken, ilçeye bağlı Gürpınar köyünde kahvehaneler ve köy odasının 14 gün boyunca açılmamasına karar verildi.

MEHMET YAYLIOĞLU – yenikutahya.com

Emet İlçe Hıfzısıhha Kurulu, 4 hafta aradan sonra açılan Salı pazarının 16 Haziran Salı günü tekrar kapatılmasına, vakaların görüldüğü Gürpınar köyünde kahvehanelerin ve köy odasının 14 gün boyunca açılmamasına karar verdi.

Emet’e bağlı Gürpınar’da 8 hanenin de karantinaya alındığı öğrenildi.

Okumaya devam et

3. SAYFA

Kütahya’da kaçakçılık operasyonu

Yayınlanan

Kütahya’da, gümrük kaçağı tütün mamulü ile cinsel içerikli ürün ele geçirildi.

İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi koordinesinde, Tavşanlı, Emet, Gediz ve Simav ilçelerinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, gümrük kaçağı tütün sattıkları iddia edilen bazı iş yerlerine operasyon düzenledi.

Operasyonda, 47 bin 114 içi kıyılmış tütünle doldurulmuş makaron, 25 kilogram kıyılmış tütün, 26 cinsel içerikli ürün, 14 paket nargile tütünü ele geçirildi.

İş yeri sahipleri hakkında adli işlem başlatıldı.

Okumaya devam et

EMET

Emet Kabaklar’daki karantina bitti, Şaphane İnceğiz’de 1 hafta uzatıldı

Yayınlanan

Yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) yayılmasını engellemek, sosyal izolasyonu sağlayarak vatandaşın sağlığını korumak için Kütahya’nın Emet ilçesine bağlı Kabaklar Köyünde 17 Mayıs itibarıyla uygulanan karantina sona erdi.

MEHMET YAYLIOĞLU – yenikutahya.com

Kütahya Valiliği Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamaya göre,17 Mayıs’ta Şaphane ilçesine bağlı İnceğiz Köyünde başlatılan karantina, Şaphane İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla bir hafta uzatıldı.

İnceğiz Köyünde tedbir amaçlı uzatılan karantina 7 Haziran saat 24.00’te sona erecek.

Okumaya devam et

EMET

Taklalar atarak uçuruma yuvarlandı

Yayınlanan

Kütahya’nın Emet ilçesinde otomobilin uçuruma yuvarlandığı trafik kazasında 1 kişi ağır yaralandı.

Kaza, Emet Kütahya karayolunun Düşecek Köyü mevkiinde meydana geldi. İlçe muhabirinden edinilen ilk bilgiye göre, Mehmet Erol yönetimindeki 43 NT 566 plakalı otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle taklalar atarak 50 metrelik uçuruma yuvarlandı.

112 Acil Sağlık ekipleri ve bölgede bulunan orman muhafaza memurlarının yarım saatlik çalışmasıyla 50 metrelik uçurumdan çıkarılan sürücü Mehmet Erol, Emet Dr. Fazıl Doğan Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Durumu ağır olan Mehmet Erol’un, Emet Dr. Fazıl Doğan Devlet Hastanesi’nde yapılan ilk müdahalesinin ardından, Doç. Dr. Mustafa Kalemli Tavşanlı Devlet Hastanesi’ne sevk edildiği bildirildi.

Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Okumaya devam et

3. SAYFA

Kütahya’da orman yangını kısmen kontrol altına alındı

Yayınlanan

Kütahya Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin, “Yangının etkili olduğu yaklaşık 50 hektarlık alanda ekiplerimizin soğutma çalışmaları sürüyor” dedi.

Kütahya’nın Çavdarhisar ile Emet ilçeleri arasında çıkan orman yangını kısmen kontrol altına alındı.

Çavdarhisar ile Emet ilçeleri arasındaki Çatköy yakınlarında bulunan ormanlık alanda henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.

İhbar üzerine bölgeye, Emet ve Çavdarhisar ilçeleri ile kent merkezinden çok sayıda itfaiye aracı ve arazöz sevk edildi.

Kütahya Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, saat 16.00 sıralarında Çatköy yakınlarında çıkan yangının ekiplerin hızlı müdahalesiyle kısmen kontrol altına alındığını söyledi.

Yangının karaçam ormanında etkili olduğunu belirten Keskin, şunları kaydetti:

“Bölgedeki yoğun rüzgar nedeniyle yangın hızla yayıldı. Şu anda yangını kısmen kontrol aldık ve yayılmasını durdurduk. Yangının etkili olduğu yaklaşık 50 hektarlık alanda ekiplerimizin soğutma çalışmaları sürüyor. Yangınla mücadele çalışmalarına bölgede yaşayan köylü vatandaşlarımız da destek verdi. Çalışmalara bir yangın söndürme helikopteri, 22 arazöz, 4 dozer, 4 greyder katıldı. Balıkesir ve Uşak’tan takviye arazözlü ekipler geldi.”

Keskin, ilerleyen saatlerde yangını tamamen kontrol altına almayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.

Okumaya devam et

EMET

Emet Eti Bor İşletmesindeki bir işçide koronavirüs tespit edildi

Yayınlanan

Kütahya’nın Emet ilçesinde bulunan Eti Bor Maden işletmesindeki yemekhanede görevli olduğu öğrenilen bir işçide Kovid-19 testi pozitif çıktı.

ABDÜLKADİR EKMEKÇİOĞLU – yenikutahya.com EMET

Bu gelişmenin ardından yemekhane kapatıldı. Burada çalışan işçilere idari izin verilerek 14 gün evlerinde karantinaya alındı.

yenikutahya.com Emet muhabiri Abdülkadir Ekmekçioğlu’nun bildirdiğine göre ilçede gerekli önlemler üst seviye alınıyor. Eti Bor İşletmesinde ortaya çıkan pozitif vaka sonrası gerekli dezenfekte çalışmaları başladı. İlçeden uzun süredir pozitif vaka haberleri gelmiyordu.

Eti Bor İşletmesinde koronavirüs vakası pozitif çıkan işçi, bugün Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Pandemi Servisinde tedavi altına alındı.

Okumaya devam et

3. SAYFA

Kütahya’daki orman yangınından ilk görüntüler

Yayınlanan

Halen devam eden ve söndürülmesi için çalışılan Kütahya’daki orman yangınından ilk görüntüler.

Kütahya’nın Çavdarhisar ile Emet ilçeleri arasında orman yangını çıktı.

Çavdarhisar ile Emet ilçeleri arasındaki Çat köyü yakınlarında bulunan ormanlık alanda henüz belirlenemeyen nedenle yangın başladı.

İhbar üzerine bölgeye, Emet ve Çavdarhisar ilçeleri ile kent merkezinden çok sayıda itfaiye aracı ve arazöz sevk edildi.

Karaçam ağaçlarının yoğunlukta olduğu bölgeye, Bursa’dan da bir yangın söndürme helikopteri gönderildi.

Kütahya Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yangın ihbarını alır almaz harekete geçtiklerini belirterek, “Çok sayıda arazöz ve itfaiye ekiplerince yangına müdahale ediliyor. Yangını kontrol altına almaya çalışıyoruz.” dedi.

Bölgeye ulaşan AA muhabirinin geçtiği fotoğraflar…

Orman Bölge Müdürlüğü ekipleri olaya kısa sürede müdahil oldu…
Yangının yükselen dumanı kilometrelerce uzaktan dahi büyük bir kitle olarak görülebiliyor…
Drone ile olay yerinden çekilen ilk görüntüler…
Yangın söndürme çalışmalarına çevre köy sakinleri de müdahale ediyor.
Bu video BİR VATANDAŞ TARAFINDAN KAYDEDİLDİ

Okumaya devam et

3. SAYFA

Kütahya’da orman yangını başladı, yangına müdahale ediliyor

Yayınlanan

Kütahya’nın Çavdarhisar ilçesi ile bu ilçeye bağlı Çat köyü arasındaki çam ormanında yangın başladı. Yangının saat 15.00 sıralarında başladığı gelen bilgiler arasında.

ABDÜLKADİR EKMEKÇİOĞLU – yenikutahya.com EMET

Emet Orman İşletmesi Müdürlüğü kaynaklarından edinilen bilgiye göre, yangının büyük çapta olduğu ve çevre ilçelerden ve merkezden de destek kuvvetlerin yola çıktı kaydediliyor.

Kütahya Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin’den edinilen bilgiye göre, yangının ne kadar bir alanda olduğu henüz tespit edilemedi. Keskin, yangına çok sayıda personelle müdahale ettiklerini de kaydetti.

Haberin ayrıntıları gelecek…

Okumaya devam et

EMET

En büyük bayrak, Kütahya’da göndere çekildi

Yayınlanan

Kütahya’nın Emet ilçesinde belediye tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında ilçenin en yüksek tepesinde 101. yıla özel olarak hazırlatılan 101 metrekarelik dev Türk bayrağı göndere çekildi.

Emet Belediye Başkanı Hüseyin Doğan, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Uyanık, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Umut Işık ve AK Parti Emet İlçe Başkanı Süleyman Ciner, ilçeye hakim en yüksek tepenin olduğu Kocakıran mevkiinde bulunan bayrak direğine 101 metrekarelik dev Türk bayrağını birlikte göndere çekti.

Emet Belediye Başkanı Hüseyin Doğan yaptığı açıklamada, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, istiklal mücadelemizin meşalesini tutuşturmak için Samsun’a ayak bastığı 19 Mayıs günü, milli hafızamız için çok önemli bir gündür. İstiklal mücadelemizin sembol günü olan bu günün, istikbalimizin sembolü olan gençlerimize armağan edilmesi, Gençlik ve Spor Bayramı olarak ilan edilmesi de son derece anlamlıdır. Türkiye Cumhuriyeti istiklal şuuruyla yetişen gençlere emanet edilmiştir. Gençlerimizin gözündeki ışıkta, her geçen gün güçlenen aydınlık Türkiye’nin geleceğini görüyor, gençlerimize güveniyoruz. Covid-19 salgını ile mücadele ettiğimiz bu hassas dönemlerde, bir kez daha millet olarak gencimizden yaşlımıza birlikte mücadele veriyoruz. Bu sebeple bugün ilçemize hakim Kocakıran mevkimizde bulunan 40 metre uzunluktaki bayrak direğimize aziz Türk bayrağımızı hep birlikte çektik. Bizler inanıyoruz ki ülkemizin gençleri yarınlarda ülkemizi her alanda ileriye taşıyacaklardır. Bu duygularla, Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, bütün gençlerimizi, bütün vatandaşlarımızı saygı ve sevgiyle selamlıyorum “dedi.

Daha sonra 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında ilçede çalışan tüm sağlık personeline Türk bayrağı armağan edildi. Başkan Doğan, Emet Dr. Fazıl Doğan Devlet Hastanesi Başhekimi Rukiye Kara’ya hastane binasına asılmak üzere dev bir Türk bayrağı armağan etti.

Okumaya devam et

EMET

Emet’te, salgının artması nedeniyle pazar kurulmayacak

Yayınlanan

Koronavirüs salgınında vaka sayısı birden artış gösteren Kütahya’nın Emet ilçesinde, semt pazarı kurulmayacağı duyuruldu.

Emet Esnaf Odası Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada ” 19 Mayıs salı günü açılacak olan Emet pazarı iptal edilmiştir.” denildi.

İlçede koronavirüs salgınının artması nedeniyle kaymakamlık ve belediye başkanlığı önlemleri en üst seviyeye çıkarttı.

Okumaya devam et

ASLANAPA

Kütahya Valiliği duyurdu: 3 köy 1 mahalle karantinaya alındı

Yayınlanan

Art arda gelen açıklamalar Kütahya’daki vaka sayısındaki artışı gözler önüne serdi. Kütahya Valiliği yazılı açıklama yaparak karantinaya alınan yerleşim yerlerini bildirdi.

Kütahya Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklama şöyle:

Kütahya’nın Emet ilçesine bağlı Kabaklar Köyü, Şaphane ilçesine bağlı İnceğiz Köyü, Aslanapa ilçesine bağlı Ortaca Köyü ve Yalnızsaray mahallesinde pozitif vakalar görülmesi nedeniyle yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında 17 Mayıs itibarıyla karantina uygulaması başlatıldı.

İlçe Hıfzıssıhha Kurulları tarafından alınan kararlar gereği salgının yayılmasını önlemek ve vatandaşlarımızın sağlığını korumak amacıyla 3 köy ve 1 mahallede başlatılan karantina uygulaması 14 gün sürecek.

Okumaya devam et

EMET

Köyde vaka sayıları artınca karantina kararı alındı

Yayınlanan

Emet İlçe Hıfzıssıhha Kurulu, bugün yaptığı toplantının ardından, ilçeye bağlı Kabaklar Köyünü 14 gün süreyle karantinaya aldı. Köyde sokağa çıkma yasağı da ilan edildi.

Her geçen gün koronavirüs vaka sayısının artması nedeniyle Emet’te tedirginlik sürüyor. İlçe Hıfzıssıhha Kurulu, bugün yaptığı toplantıda Kabaklar Köyü için karantina kararı aldı.

Edinilen bilgiye göre, köyde pozitif vaka sayısındaki artış, kararın alınması yönünde etkin rol oynadı. İlçede bugüne kadar 50 karar alan Hıfzıssıhha Kurulu, uyarılarını sürdürüyor.

Emet İlçe Hıfzıssıhha Kurulu tarafından bugün alınan karar şöyle:

Okumaya devam et

3. SAYFA

Aynı noktada yine motosiklet kazası, 1 yaralı

Yayınlanan

Kütahya’nın Emet ilçesinde otomobil ile motosikletin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.

Kaza, Emet ilçesi Gözlüpınar Caddesi, Akpınar Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 43 EE 905 plakalı bayan sürücü E.Ş.H yönetimindeki araç ile 43 ABL 70 plakalı M.K. yönetimindeki motosiklet çarpıştı.

Kazada motosiklet sürücüsü M.K. yaralandı. Yaralı M.K. 112 Acil Servis ekipleri tarafından Emet Doktor Fazıl Doğan Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldığı bildirildi.

Kazadan 4 saat önce aynı noktada yine motosiklet ile otomobilin çarpışması sonucu 2 kişi yaralanmıştı.

Okumaya devam et

KÜTAHYA'DA EN ÇOK OKUNANLAR