Bizimle iletişime geçin

RESMİ İLAN

466 sözleşmeli personel alınacak

Yayınlanan

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan portalı ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre 466 kişi sözleşmeli olarak işe alınacak.

Atatürk Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğünde, giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4.maddesinin (b) fıkrası uyarınca sözleşmeli personel olarak istihdam edilmek üzere “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların” Ek 2. maddesinin (b) fıkrasına göre aşağıda belirtilen unvanlarda, 2018 yılı KPSS (B) grubu puan sıralamaları esas alınmak suretiyle 466 sözleşmeli personel alınacak.

Başvurular, ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 (onbeş) gün içinde Üniversitenin internet adresinden online olarak yapılacak.

İlanla alakalı detaylı bilgi için tıklayınız.

Ekonomi

2021 Mart-Nisan ayı memur alımı yapan kamu kurumları! KPSS’li ve KPSS’siz 10 bin personel alınacak

Yayınlanan

Bu hafta Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), Resmi Gazete ve Devlet Personel Başkanlığı tarafından yeni kamu iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan güncel kamu personeli alım ilanlarına göre onlarca devlet kurumuna 2021 Mart-Nisan aylarında memur alımı ve kadrolu işçi alımı yapılacak. Başta bakanlıklar olmak üzere üniversite hastanelerine, belediyelere, Jandarma Genel Komutanlığına ve diğer resmi kurumlara KPSS’li ve KPSS şartsız 10 binden fazla personel alımı yapılacak.

Artan işsizlik son günlerde Türkiye’nin en büyük sorunlarından bir tanesi olmaya devam ederken, kamu kurumlarında devlet memuru olmak isteyen adaylar hangi kurumların iş ilanı yayınladığını, hangi mesleklerden personel alımı yapıldığını, KPSS puanına göre hangi ilanlara başvuru yapabileceğini merak ediyor. https://www.kamupersoneli.net/ olarak, 15 Mart ile 30 Nisan 2021 tarihleri arasında memur alımı yapan tüm kamu kurumlarının güncel ilanlarını sizler için listeledik… Aşağıda, başvurusu devam eden kamu iş ilanlarının detaylarına yer verdik. Peki, kamuya hangi mesleklerden personel alınacak? İŞKUR üzerinden online işçi alan belediyeler, SYDV şubeleri hangileri? İşte ayrıntılar…

PERSONEL ALIMI YAPAN KAMU KURUMLARI

Aşağıda personel alımı yapan kamu kurumlarının güncel ilan listesi verilmiştir. Listede yer alan kamu kurum ve kuruluşlarının ilan detaylarına ulaşmak için BURAYA TIKLAYINIZ…

BEYKOZ BELEDİYESİ

1 – Beykoz Belediye Başkanlığı yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre Beykoz Belediyesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla memur alımı yapacaktır. Memur alımı başvuruları 05 Nisan 2021 – 09 Nisan 2021 tarihleri arasında Saat 17:00’ye kadar (mesai günlerinde saat 09:00-17:00 arasında) şahsen veya posta yoluyla yapılabilecektir. E-başvuru adresi ve şekli ilan içeriğinde belirtilmiştir.

İZDOĞA A.Ş

2 – İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan İzdoğa A.Ş, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında bugün yeni iş ilanı yayınladı. İlana göre İzdoğa, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 6 farklı meslekten personel alımı yapacak! İzdoğa personel alımı için başvurular 17 Mart 2021 tarihinde sona erecektir.

YILDIZELİ SYDV

3 – Yıldızeli Kaymakamlığı Sosyal Yardım Vakfına, 18-50 yaş arasında temizlik personeli alımı yapılacak. Personel alımı başvuruları 19 Mart 2021 tarihine kadar devam edecektir.

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI

4 – İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı (JGK) Muvazzaf / Sözleşmeli Astsubay temini için yeni bir ilan yayınladı.  2021 Yılı Jandarma Genel Komutanlığı Astsubay Başvuru Kılavuzu yayınlandı. Kılavuzda, 2019 ve 2020 KPSS puan sıralamasına göre 1.640 askeri personel alımı yapılacağı belirtildi. Astsubay alımı başvuruları 15 Mart 2021’de başlayacak ve 28 Mart 2021 tarihinde sona erecektir.

ÇANKAYA BELEDİYESİ

5 – Ankara Çankaya Belediyesi yeni bir memur alım ilanı yayınladı. İlana göre Çankaya Belediyesi, evlendirme memuru, tahsildar, veznedar, hizmetli, çocuk eğitimcisi ve veri hazırlama kontrol işletmeni kadrolarına KPSS 70 taban puan şartı ile memur alımı yapacak. Belediye kadrosuna toplamda 27 memur alınacak olup, personel alımı başvuruları 16.04.2021-22.04.2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

ŞİŞLİ BELEDİYESİ

6 – Şişli Belediye Başkanlığı Zabıta Memuru Alım İlanı Yayınladı! İlana göre Şişli Belediyesi’ne en az B sınıfı veya en az A2 Motosiklet ehliyetli zabıta memuru alımı yapılacak. Memur alımı başvuruları için adaylardan KPSS 70 puan şartı istenmektedir.

EDİRNE BELEDİYESİ

7 – Edirne Belediyesi’ne ilk defa atanmak üzere itfaiye eri alım ilanı yayınlandı. İlana göre Edirne Belediye Başkanlığı bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere KPSS 60 puan şartı ile 13 adet ( https://www.kamupersoneli.net/ ) itfaiye eri alımı yapılacak. Alınacak itfaiyecilerden 4’ü ortaöğretim mezunu, 6’sı (bay bayan) önlisans mezunu ve 3’ü lisans mezunu öğrenim düzeylerinden olacaktır.

TALAS BELEDİYESİ

8 – Kayseri Talas Belediyesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un ‘’kamu iş ilanları’’ sayfasında yer alan ilana göre Talas Belediyesi 1 Yağlayıcı Ve Gresleyici (Gemi Makineleri Hariç), 41 beden işçisi, 2 kamyon şoförü, 2 Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik), 1 Otomotiv Boya İşçisi ve Oto Bakım Onarımcısı (Oto Mekanikeri) olmak üzere KPSS şartsız toplam 47 personel alımı yapılacak. Personel alımı başvuruları 12-16 Mart 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

İSPER

9 – İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)’nin personel ihtiyacını karşılayan İstanbul Personel Yönetim (İSPER) A.Ş, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un resmi internet sayfası üzerinden yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’kurum dışı kamu işçi alımı’’ kategorisinde yayınlanan ilana göre İSPER, İBB kadrolarında istihdam edilmek üzere KPSS şartsız ve sınavsız personel alımı yapacak.

TAŞPINAR BELEDİYESİ

10 – Aksaray İli Taşpınar Belediyesi yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre Taşpınar belediyesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere itfaiye eri, tahsildar, ve memur alımı yapacak. Belediyeye toplamda 3 memur alımı yapılacak olup, başvurular 12.04.2021 – 16.04.2021 tarihleri arasında mesai günlerinde, mesai saatleri içerisinde, Taşpınar Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne yapılacaktır.

İSTANBUL AĞAÇ VE PEYZAJ A.Ş

11 – İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş 1000 işçi alımı başvuruları bugün başladı! İBB iştiraklerinden olan İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş Türkiye İş Kurumu aracılığı ile 20-50 yaş arasında KPSS şartsız bay-bayan 1000 işçi alımı yapacağını duyurdu. İBB işçi alımı başvuruları bugün (12 Mart 2021) başladı ve 16 Mart 2021 tarihine kadar devam edecektir. İŞKUR’un ‘’Belediye İş İlanları’’ sayfasında işçi alım ilanı yayınlayan İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş, alınacak işçilerin geçici olarak istihdam edileceğini belirtti.

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ

12 – Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Personel A.Ş Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında 7 farklı iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’belediye iş ilanları’’ sayfasında yer alan güncel kamu personeli alım ilanlarına göre Süleymanpaşa Belediyesi personel alımı yapacak. Belediyeye 1 kepçe operatörü alımı, 1 makine bakım onarım işçisi alımı, 3 beden işçisi alımı, 1 (Beko Loder) iş makinesi operatörü alımı,  17 şoför alımı ve 5 güvenlik görevlisi alımı olmak üzere toplam 28 personel alımı yapılacak.

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ

13 – İstanbul Beylikdüzü Belediyesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni bir engelli personel alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’Belediye İş İlanları’’ kategorisinde yayınlanan ilana göre Beylikdüzü Belediyesi kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 2 adet engelli personel alımı yapacak. Personel alımı başvuruları başladı ve 17 Mart 2021 tarihine kadar devam edecektir.

FİLYOS BELEDİYESİ

14 – Zonguldak Filyos Belediyesi Personel Limited Şirketi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’Belediye İş İlanları’’ sayfasında yer alan ilana göre Filyos Belediyesi bünyesine KPSS şartsız işçi alımı yapılacak. Bu ilana aşağıda belirtilen şartları taşıyan 22 yaş üstü tüm vatandalar başvuru yapabilir. Belediyeye işçi alımına ilişkin başvuru şartları, başvuru adresi ve diğer detayla aşağıda verilmiştir.

MUĞLA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

15 – Muğla Emniyet Müdürlüğü tarafından Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’Kamu iş ilanları’’ sayfasında yer alan ilana göre Muğla Emniyet Müdürlüğü Marmaris Polisevi Şube Müdürlüğü idaresince ‘Aşçı’ kadrosuna 2 adet KPSS şartsız işçi alımı yapılacak.

İZENERJİ A.Ş

16 – İzenerji A.Ş kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 1 Amber personeli, 1 bahçe bakım elemanı, 11 büro memuru, 2 çağrı operatörü, 2 gıda dağıtım personeli, 1 eğitmen, 2 grafiker, 1 greyder operatörü, 1 hasta ve yaşlı bakım personeli, 1 inşaat teknikeri, 1 maden mühendisi, 1 müzisyen, 1 ekskavatör operatörü, 1 psikolog, 3 sosyolog, 7 şoför 1 engelli temizlik personeli, 9 engelsiz temizlik personeli, 1 makine teknisyeni, 1 Biyosidal ürün uygulayıcısı ve 1 koordinatör olmak üzere toplam 50 personel alımı yapacak.

TURGUTLU BELEDİYESİ

17 – Manisa Turgutlu Belediyesi 10 Mart 2021 tarihi itibari ile Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un belediye iş ilanları’’ sayfasında yer alan ilan ilanlarda göre https://www.kamupersoneli.net/ ) Turgutlu Belediyesi 1 Topograf personeli, 3 Kepçe Operatörü, 57 Beden İşçisi ve 9 şoför alımı olmak üzere KPSS şartsız toplam 71 personel alımı yapacak.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ

18 – Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre üniversite bünyesinde tekniker ve teknisyen alımı yapılacak. 9-23 Mart 2021 tarihleri arasında başvurular yapılacak. Bu ilana en az lise ve önlisans mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

SİLİFKE SYDV

19 – Mersin Silifke Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Başkanlığı, İŞKUR üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İlana göre Silivri Sosyal Yardım Vakfına, aşağıda belirtilen şartlara uygun 6 temizlik personeli alımı yapacak.

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

20 – Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü 8 Mart 2021 tarihinde yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre Kocaeli Üniversitesi, hemşire, laborant, röntgen teknisyeni, farklı branşlardan sağlık teknikeri ve Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti kadrolarına toplam 102 personel alımı yapacak. Personel alımı başvuruları bugün başladı ve 15 gün devam edecektir.

KÜTAHYA YENİ TV YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Okumaya devam et

Ekonomi

Devlet Su İşleri 18 ilde personel alımları yapacak! En az ilkokul mezunları başvurabilir

Yayınlanan

Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü İŞKUR üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Farklı mesleklerden alım yapacak olan DSİ kadroya seçilenleri 18 il için görevlendirecek. En az ilkokul mezunu olan vatandaşlar kadrolara başvurabilir. Başvuru şartları ve son başvuru tarihi ile ilgili detaylar haberimizde.

Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü ve Bağlı Birimlerinde çalıştırılmak üzere İŞKUR üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Alımların Grayder operatörü, dozer operatörü, ekskavatör oparatörü, yükleyici operatörü, ağır vasıta ustası, motor ustası, oto elektrik ustası, sıhhi tesisatçı, çarkhane ustası, kaporta ustası, döşeme ustası, boya ustası gibi farklı mesleklerden yapılacağı açıklandı. KPSS şartsız yapılacak olan alımlara en az ilkokul mezunları başvurabilir. 18 il için yapılacak olan alımda genel başvuru şartları ise şöyle belirtildi:

GENEL ŞARTLAR

  • 1- Kurumumuza ataması yapılan personel 3 yıl süreyle nakil talebinde bulunamayacaktır.
  • 2- Kura çekimi noter huzurunda 09.07.2020 tarihinde saat 10:00′ da Genel Müdürlük/Bölge Müdürlüklerinde yapılacaktır. Kurada belirlenen adaylar daha sonra DSİ Genel Müdürlüğü internet sitesinde (www.dsi.gov.tr) ilan edilecek olup adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
  • 3- Kurumumuza atanacak personel; Operatör, Usta, Sondaj İşçisi, pozisyonlarında istihdam edilecektir.
  • 4- Sınav; sözlü (uygulamalı) yöntem kullanılarak, meslekî bilgi ve becerilere ilişkin konulardan yapılacaktır.
  • 5- Kurumumuza ataması yapılan personel 4 ay deneme süresine tabi tutulacaktır.

HANGİ İLLER İÇİN ALIM YAPILACAK?

Bursa, Eskişehir, Ankara, Samsun, Erzurum, Elazığ, Diyarbakır, Edirne, Kayseri, Antalya, İstanbul, Şanlıurfa, Van, Isparta, Sivas, Aydın, Kars, Balıkesir.

İLANIN TAM METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Okumaya devam et

RESMİ İLAN

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi’ne, sınavsız 6 sözleşmeli personel alınacak

Yayınlanan

Büro personeli ve tekniker kadrolarına sözleşmeli olarak personel alınacağı kaydedilen Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi, konuyla ilgili ilana dün çıktı.

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan portalı ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre, yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesine bağlı birimlerde çalıştırılmak üzere, 6 personel sözleşmeli olarak alınacak.

İlanla alakalı detaylı bilgi için tıklayınız.

Okumaya devam et

RESMİ İLAN

Jandarma ve Sahil Güvenlik Fakültesine 300 erkek öğrenci alınacak

Yayınlanan

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığında eğitim-öğretim görecek, Jandarma Genel Komutanlığının muvazzaf subay ihtiyacını karşılamak amacıyla 300 erkek öğrenci alınacak. Başvurular 03 Temmuz-03 Ağustos 2020 tarihleri arasında internet üzerinden yapılabilecek.

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan portalı ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre, başvuruların başlama ve bitiş saatleri, temin şartları ve diğer detaylar; www.jandarma.gov.tr ve www.jsga.edu.tr adreslerinde yer alan “2020 yılı Jandarma ve Sahil Güvenlik Fakültesi (JSGF) Öğrenci Başvuru Kılavuzu’nda belirtiliyor.

İlanla alakalı detaylı bilgi için tıklayınız.

Okumaya devam et

KÜTAHYA'DA EN ÇOK OKUNANLAR