Bizimle iletişime geçin

Spor

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü’nde masa tenisi turnuvası

Yayınlanan

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünce tüm İşletme Müdürlüklerinde çalışan personelin katılımıyla masa tenisi turnuvası gerçekleştirildi.

Personelin sporu bir yaşam biçimi haline getirmesi ve boş vakitlerinde spora yönlendirilmesi amacıyla Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü yerleşkesinde düzenlenen masa tenisi turnuvasında birbirinden çekişmeli müsabakalar yaşandı. 32 personelin katıldığı turnuva sonunda, 4 takım Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kurumlar arası Masa Tenisi Birinciliği Turnuvasında Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünü temsil etmeye hak kazandı.

Dereceye giren Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü Ehrami takımı, Meşe takımı, Ladin takımı ve Gediz takımları 18-19 Aralık 2021 tarihinde Dumlupınar Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilecek olan turnuvada mücadele edecekler.

Spor

Kütahya Belediyespor Küçük Kızlar Voleybol Takımı il ikincisi oldu

Yayınlanan

Kütahya Belediyespor Küçük Kızlar Voleybol Takımı, il ikincisi olarak yeni bir başarıya imza attı.

14 branşta spor faaliyetlerine devam eden ve elde ettiği başarılar ile gençlerimizi spor yapma alışkanlığı kazandıran Kütahya Belediyespor, yeni bir başarıya imza attı.

Yapılan açıklama, “Daha önce ki müsabakalarda il birincisi olan Kütahya Belediyespor Genç Kızlar Voleybol Takımı, ardından bu kez de Kütahya Belediyespor Küçük Kızlar Voleybol Takımımız il ikincisi oldu. Takımızı başarısından dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” denildi.

Okumaya devam et

Spor

Boksta Sacit Topuz Türkiye ikincisi oldu

Yayınlanan

Kütahya Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini 14 branşta sürdüren Kütahya Belediyespor Kulübü Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nda, Sacit Topuz ile Türkiye ikinciliği elde etti.

Kırşehir’de gerçekleştirilen U-22 Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasına 45 ilden 310 sporcu katıldı. Kütahya Belediyespor Kulübü sporcusu Sacit Topuz’da şampiyonada yerini aldı.

Yapılan açıklama, “Birçok branşta faaliyetlerine devam eden ve katıldığı müsabakalardan madalya ve madalyalarla dönerek Kütahya’nın adını duyuran, Kütahya Belediyespor kulübü sporcumuz Sacit Topuz +92 kiloda Türkiye ikincisi olarak bir kez daha Kütahya’nın ve belediyenin adını Türkiye’ye duyurdu. Sporcumuzu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” denildi.

Okumaya devam et

HİSARCIK

Hisarcık takımları il badminton turnuvasından 2 madalya ile döndü

Yayınlanan

Kütahya’nın Hisarcık ilçesi Şehitler Ortaokulu ve Seydi Resul İmam Hatip Ortaokulu Badminton Takımları Kütahya’da düzenlenen Badminton turnuvasından 2 madalya ile döndü.

Badminton İl Turnuvasına katılan Şehitler Ortaokulu Badminton Takımı İl 2’si, Seydi Resul İmam Hatip Ortaokulu Badminton Takımı ise İl 3’sü oldu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Cebeci, turnuvaya katılım gösteren öğrencileri tebrik ederek, öğrencilerin turnuvaya hazırlayan Beden Eğitim Öğretmeni Samet Çelik ile İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü Antrenörü Ahmet Takmak’a teşekkür etti.

Okumaya devam et

Spor

Belediye Kütahyaspor’lu kaleci Can Türk’e milli davet

Yayınlanan

Belediye Kütahyaspor U-19 kalesindeki başarılı performansıyla A Takım ve Milli Takım kapılarını açan Can Türk’e Türkiye Futbol Federasyonu tarafından milli takıma resmi davet yapıldığı bildirildi.

Başarılı eldiven Can Türk, TFF tarafından Kulübe gönderilen resmi yazıyla, Futsal U-19 Milli Takımının 5 – 14 Ocak 2022 tarihlerinde Kocaeli’de Kırgızistan Milli Takımı ile yapacağı hazırlık maçına davet edildi.

Kulüp Başkanı Erdoğan Çolak tarafından A takıma yükseltilen Can Türk, milli takım dönüşünde Belediye Kütahyaspor’da profesyonel olacak.

Okumaya devam et

Spor

Belediye Kütahyaspor’un milli gururu Can Türk

Yayınlanan

Belediye Kütahyaspor U19 takımının başarılı file bekçisi Can Türk’ün, Futsal Milli Takımı U19 Aday kadrosuna davet edilmesi kulübüne de milli gurur yaşattı.

Belediye Kütahyaspor Alt Yapı Koordinatörü Ayhan Yaman tarafından keşfedilerek sezon başında Adanademirspor’dan transfer edilen Can Türk, başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çekti.

Belediye Kütahyaspor formasıyla yaptığı başarılı kurtarışlarla beğeni toplayan Can Türk, uzun süredir milli takım ve diğer takımların scout ekiplerinin listesinde yer alıyordu. Geleceğin yıldız adayları arasında gösterilen başarılı file bekçisi Milli takımın 5-14 Ocak 2022 tarihleri arasında Kocaeli’de yapılacak kampına katılacak.

Milli Forma heyecanı yaşayacak olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Can Türk, “ise yıllarında Futsal oynadım, milli formamızı giymek için sabırsızlanıyorum. Belediye Kütahyaspor’u en iyi şekilde temsil etmek için çalışacağım. Beni milli takıma davet eden hocalarıma ve Ayhan Yaman hocama teşekkür ederim” dedi.

Belediye Kütahyaspor forması giyen Kaleci Can Türk’ü, Milli Takım aday kadrosuna göndermekten dolayı gurur duyduklarını belirten Belediye Kütahyaspor Alt Yapı Koordinatörü Ayhan Yaman, “Can’da uzun yıllar Kütahya ve Türk futboluna hizmet edecek kapasite fazlasıyla var. Kendisine inanıyoruz ve güveniyoruz. Kulübümüzü ve şehrimizi en iyi şekilde temsil edecektir” diye konuştu.

Okumaya devam et

İLÇE HABERLERİ

Simavlı bilek güreşçisi sporcular Türkiye şampiyonasında

Yayınlanan

Kütahya’nın Simav ilçesindeki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin genç bilek güreşçilerinin, Kırıkkale’de yapılan 2021-2022 okul sporları gençler A bilek güreşi grup müsabakalarında 2 sıklette 1’incilik ve 2’incilik elde ederek, Türkiye şampiyonasına katılma hakkı kazandığı bildirildi.

Simav Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Sapmaz, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin genç bilek güreşi sporcularının Türkiye şampiyonasına katılacaklarını belirtti. Sapmaz, “Grup müsabakalarında birinci ve ikinci olan bilek güreşçisi gençlerimizi, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenleri Halil İbrahim Başoğul, Şeref Akdemir ile Okul Müdürü Mesut Küçükçakır’ı tebrik ediyor, sürdürülebilir başarılar diliyoruz” dedi.

Okumaya devam et

Spor

Muratdağı Termal Kayak Merkezi’nde kızak yarışları

Yayınlanan

Kütahya Okul Sporları Tertip ve Organizasyon Kurulu tarafından, Gediz Muratdağı Termal Kayak Merkezi’nde Natürel Kızak Kütahya İl Birinciliği yarışmaları düzenlendi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yarışma takviminde yer alan ve Türkiye Kızak Federasyonu ve Okul Sporları Federasyonu yarışma ilanı ile gerçekleşen yarışmalara 6 okul, 3 kulüp ve 40’a yakın sporcu, parkurun başlangıç noktasına çıkarak varış çizgisine en kısa sürede ulaşmaya çalıştı.

Gediz Fen Lisesi, Atatürk Ortaokulu, Özel Gediz İsabet Ortaokulu, MNA Anadolu Lisesi, Gediz Evliya Celebi Anadolu Lisesi, Mehmetçik Ortaokulu olmak üzere 6 okul okullar arası müsabakalarda, Gediz Belediye SK, Kütahya Orman SK, Gediz Spor Kulüpleri lisanslı sporcuları yarıştı. Yetişkinlerde Gediz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu sporcuları yer aldı.

Yarışmalarda Kütahya Kızak İl Temsilcisi Muhammed Keskin ve Kayak İl Temsilcisi Ayhan Keskin, Mustafa Bilgili, Hamide Sahin, Kamil Bütün ve Zeynep Öztürk görev aldı.

Yarışma sonunda Kütahya Okul Sporları Tertip ve Organizasyon Kurulu tarafından Kütahya Valisi Ali Çelik, Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, Gediz Kaymakamı Hakan Alkan, Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, Kütahya Gençlik ve Spor İl Müdürü Tahir Emre Can, Türkiye Kızak Federasyonu Başkanı Ahmet Recep Tekcan, Kızak Antrenörü Emre Erdem, Gediz Orman İşletme Müdürü Mustafa Merih Aydın, Gediz Belediyesi Personeli ve Jandarma Komutanlığına teşekkür edildi.

Kızak yarışmaları sonunda, Gençler Erkekler Kategorisinde, Ramazan Görkem Yüksel birinci, Emre Çetin ikinci, Gençler Kızlar Kategorisinde, Begüm Börek birinci, Hilal Yılmaz ikinci, Yıldız Akbulut üçüncü, Dilay Eslem Keskin dördüncü, Çağlagül Arısoy beşinci, Hamide Pınar Subaşı altıncı, Yıldız Kızlar Kategorisinde, Zeynep Bilgili birinci, Ecrin Yörük İkinci, Elif İnci Keskin üçüncü, Yıldız Erkekler Kategorisinde, Kağan Orkun Coşkun birinci oldu.

Okumaya devam et

İLÇE HABERLERİ

Belediye Kız Voleybol Takımı’nın başarısı

Yayınlanan

Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde Voleybol Kız Takımı, kurulduğu ilk yılında büyük bir başarı elde etti.

Tavşanlı Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Göktürk, yaptığı açıklamada, “Kütahya Genç Kızlar Ligi’nde Tavşanlı Belediyesi Spor Kulübü olarak A ve B takımı olarak iki takımla lige katılım sağladık. Daha ilk lig tecrübemiz olmasına rağmen 3.’lük elde ederek gelecek adına olumlu izlenimler verdiler. A ve B takımımızdaki tüm sporcu kardeşlerimizi mücadeleleri ve başarıları için tebrik ediyorum. Ayrıca hocalarımız Ayşegül Üzüm ve Mehmet Baş’ a da teşekkür ediyorum. Emeklerine sağlık. Kulüp olarak amacımız öncelikle ilçemiz deki gençlerin spor yapmasına olanak sağlamak, onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, spor disiplini alarak zeki, çevik ve ahlaklı bireyler olarak yetişmelerine yardımcı olmaktır” dedi.

Takım adına 3.’lük kupasını takım kaptanı Sinem Aşık kulüp başkanı Ahmet Göktürk’ün elinden alarak takım arkadaşları ile birlikte başarılarını kutladılar.

Okumaya devam et

Spor

İlk yarıyı lider tamamladı

Yayınlanan

Kütahya Belediyespor basketbol takımı, Kütahya Büyük Erkekler Basketbol sezonunun ilk yarısını lider olarak tamamladı.

İki yıllık pandemi nedeniyle ara verilen Kütahya Büyük Erkekler Basketbol sezonu 7 takımla başladı. Çift devreli oynanacak olan 2021-2022 Kütahya Büyük Erkekler Basketbol Sezonunun ilk yarı maçları dün akşam tamamlandı.

Lider Kütahya Ülküspor ile karşılaşan Kütahya Belediyespor Basketbol takımı, sahadan 72-70 galip ayrılarak liderlik koltuğuna oturdu. Kıran kırana geçen maçı tribünden izleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, maç sonunda sporcuları ve teknik ekibi tebrik etti.

Takımın, ligi şampiyon olarak bitirmesi halinde bir üst lig olan Bölgesel Amatör Lige çıkacak olmasının Kütahya’nın tanıtımına katkı sağlayacağını ifade eden Başkan Işık, spora ve sporcuya olan desteklerini bir kez daha hatırlatarak, basketbol takımına da desteklerinin devam edeceğini belirtti.

Okumaya devam et

İLÇE HABERLERİ

Genç güreşçiler 4 sıklette il şampiyonu

Yayınlanan

Kütahya’nın Simav ilçesindeki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin genç güreşçileri, Kütahya’da yapılan 2021 -2022 Okul Sporları Gençler B-Grekoromen Güreş Kategorisi’nde 4 sıklette il birincisi oldu.

Simav Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Sapmaz, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin genç güreşçilerinin grup müsabakalarında Kütahya ilini temsil edeceğini belirtti. Sapmaz, “İl birincisi olan genç güreşçilerimizi, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenleri Halil İbrahim Başloğul, Şeref Akdemir ve Okul Müdürü Mesut Küçükçakır’ı tebrik ediyor, sürdürülebilir başarılar diliyoruz” dedi.

Okumaya devam et

İLÇE HABERLERİ

Simav’ın genç erkek futbol takımı il şampiyonu oldu

Yayınlanan

Kütahya’nın Simav ilçesindeki Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi’nin genç erkek futbol takımı Kütahya il birincisi oldu.

Simav Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Sapmaz, Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi’nin genç erkek futbol takımının grup müsabakalarında Kütahya ilini temsil edeceğini belirtti. Sapmaz, “İl şampiyonu olan genç erkek futbol takımı sporcularını, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Murat Koçak’ı ve Okul Müdürü Hüseyin Çapar’ı tebrik ediyor, sürdürülebilir başarılar diliyoruz” dedi.

Okumaya devam et

Spor

Belediye Kütahyaspor Atletizm Takımı finalde

Yayınlanan

Kütahya Belediyespor Kulübü Atletizm Takımı, elde ettiği başarılar ile adını duyurmaya devam ediyor. Kütahya Belediyespor U16 Atletizm Takımı, Manisa’da düzenlenen Kulüpler Arası Bölgesel Kros Ligi 2. Kademe müsabakalarında ikinci olarak final müsabakalarına katılmaya hak kazandı.

Kütahya Belediyespor Kulübü Atletizm U16 Takımı, son olarak Manisa’da gerçekleştirilen müsabakada 2. olarak 17 Aralık 2021 Cuma günü Bursa’da yapılacak final müsabakalarına katılmaya hak kazandı.

Okumaya devam et

HİSARCIK

Hisarcık Belediyespor deplasmanda Muratlıspor’u 5-1 yendi

Yayınlanan

Kütahya Cahit Özel Süper Amatör Ligde mücadele eden Hisarcık Belediyespor, deplasmanda Muratlıspor’u 5-1 yenerek ikinciliğe yükseldi.

Hisarcık Belediyespor Süper Amatör Lig altıncı hafta maçında deplasmanda Muratlıspor ile karşılaştı. Baştan sona üstün götürdüğü maçı Ahmet Yavuz ve İsmail Öztürk’ün 2’şer, Tunahan Kılıç’ın 1 golüyle 5-1 kazanan Hisarcık Belediyespor 12 puana ulaşırken, 14 puanlı Akıncılarspor’un ardından ikinciliğe yerleşti.

Hisarcık Belediyespor Kütahya SAL liginde 6 maçta attığı 18 golle en fazla gol atan takım konumunda.

Okumaya devam et

Spor

TFF 3. Lig: Batman Petrolspor: 1 – Belediye Kütahyaspor: 5

Yayınlanan

TFF 3. Lig 1. Grup 16. haftasında lider Batman Petrolspor’a konuk olan Belediye Kütahyaspor sahadan 5-1’lik galibiyetle ayrılarak, liderin 15 haftalık yenilmezliğine son verdi.

Sahaya Teknik Direktör Ahmet Yavuz yönetiminde Doğukan Özçimen, İbrahim Yakup İnal, İbrahim Konuksever, Erdinç Çepoğlu, Ali Mert Işık, Bilal Şeflek, Tuncay Fındıkçı, Emrah Dağ, Enes Nalbantoğlu, Talha Aydemir ve Muhammet Arslantaş 11 ile çıkan Mavi Şimşekler, maça baskılı başladı. Maçın ilk yarısında 38. dakikada Talha Aydemir ile 1-0 öne geçen Kütahya ekibi, 42. dakikada Muhammet Arslantaş’ın golü ile soyunma odasına 2-0 üstün girdi.

Belediye Kütahyaspor, ikinci yarıda da 47. dakikada Muhammet Arslantaş, 61. dakikada Bilal Şeflek ve oyuna sonradan giren Muhammet Enes Gök’ün 75. dakikada atığı golle rakibini 5-1’lik skorla mağlup etti. Batman Petrolspor’un tek gölünü ise 90+7. dakikada Aykut Çift attı.

Belediye Başkanı Alim Işık ve Kulüp Başkanı Erdoğan Çolak ve yöneticilerin tribünden izlediği maç sonunda açıklamada bulunan Başkan Işık, futbolcuların bu maçı kazanmak için inandıklarını belirterek, oynanan futbol ve alınan skordan dolayı futbolcuları tebrik etti. Belediye Kütahyaspor’un ligi hedeflenen noktada bitireceğini ifade eden Işık, takıma sahip çıkan taraftarlar ve Kütahyalılara teşekkür etti.

Okumaya devam et

Spor

Basketbol takımı faaliyetlerine başladı

Yayınlanan

Kütahya Belediyespor Kulübü, pandemi nedeniyle etkinliklerine ara verdiği basketbol takımını yeniden faaliyete geçirdi.

Sağlıklı ve mental özellikleriyle güçlü bireyler yetiştirmek amacıyla birçok spor dalında branşlaşan Kütahya Belediyespor, basketbol branşı yeniden faaliyete geçti.

İki yıllık pandemi nedeniyle ara verilen Kütahya Büyük Erkekler Basketbol sezonu başladı. 7 takımın yer aldığı ve çift devreli oynanacak olan 2021-2022 Kütahya Büyük Erkekler Basketbol Sezonunda, takımı ilk maçını Kütahya Ayyıldız takımı ile gerçekleştirdi. Sahadan 92-22 galibiyet getiren skorla ayrıldı.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Belediyespor ve Belediye Kütahyaspor’a yapılan yatırım ve desteklemelerle, çocukların ve gençlerin spor alışkanlığı kazanmalarını sağladıklarını ifade etti.

Kütahya Belediyespor Basketbol takımına yeni sezonda başarılar dileyen Başkan Işık, alınan ilk galibiyetten dolayı da sporcuları ve teknik heyeti tebrik etti.

Basketbol takımı, bu sezon ayrıca U18 -U16 ve U 14 yaş alt yapı kategorilerinde de yer alacak.

Kulübün başkanlığını Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Damcı yürütürken, Basketbol Şube Sorumluğu görevini İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Halit Güzen yürütüyor.

Okumaya devam et

İLÇE HABERLERİ

Simav İdman Yurdu Erkek Atletizm Takımı yarı finalde

Yayınlanan

Kütahya’nın Simav ilçesinde faaliyet gösteren Simav İdman Yurdu Kros Takımı’nın, Manisa’nın Akhisar ilçesinde yapılan kulüpler arası bölgesel kros ligi 2. kademe yarışmalarında takım halinde ikinci olduğu bildirildi.

Simav Gençlik ve Spor Müdürü Mustafa Sapmaz, Simav İdman Yurdu Spor Kulübü’nün U 18 atletizm yıldız erkekler kategorisinde takım halinde 2’inci olduğunu belirtti. Sapmaz, “İkinci kademe bölgesel kros liginde takım halinde 2’inci olan Simav İdman Yurdu atletizm takımımız, 19 Aralık 2021 tarihinde Bursa’da yapılacak olan yarı final müsabakasında ilçemizi, ilimizi ve bölgemizi temsil edecek. Antrenör Yıldıray Kaya yönetimindeki Simav İdman Yurdu’nun atletizm sporcularını tebrik eder, sürdürülebilir başarılar dileriz” dedi.

Atletizm antrenörü Yıldıray Kaya, sporcularının yarı finali geçeceğine inandığını belirterek, hedeflerinin Türkiye finaline katılmak olduğunu ifade etti.

Okumaya devam et

Spor

Belediye Kütahyaspor 3 puanı iki golle aldı

Yayınlanan

TFF 3. Lig 1. Grup 15. hafta karşılaşmalarında Hendekspor ile karşılaşan Belediye Kütahyaspor, sahadan 2-0 galip ayrıldı.

Belediye Kütahyaspor Dumlupınar Stadyumu’nda Doğukan Özçimen, İbrahim Yakup İnal, İbrahim Konuksever, Erdinç Çepoğlu, Ali Mert Aydın, Tuncay Fındıkcı, Emrah Dağ, Bilal Şeflek, Enes Nalbantoğlu, Talha Aydemir, Onur Garip 11’i ile çıktı.

Maçın başlama düdüğü ile birlikte rakibine baskı kuran Mavi-lacivertliler, ilk yarıda aradığı golü bulamadı. Soyunma odasına 0-0 beraberlikle giren mavi lecivertliler, maçın ikinci yarısında da etkili futbolunu gösterdi.

Maçın 50. dakikasında rakip oyuncu İskender Can’ın kendi kalesine attığı golle maçta 1-0 öne geçen Belediye Kütahyaspor, 75. dakikada Muhammet Arslantaş ile ikinci golü buldu ve sahadan 2-0 galip ayrıldı.

Belediye Kütahyaspor bu skorla puanını 26’ya çıkartarak averajla 5. sırada yer aldı.

Karşılaşmayı Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Belediye Başkan Yardımcıları Abdullah Damcı, Ömer Köse ve Murat Arık ile birlikte izledi.

Başkan Işık, taraftarlara takımlarını yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederek, güzel oyun ve skor için futbolcuları tebrik etti.

Okumaya devam et

İLÇE HABERLERİ

Gençlerden bilek güreşinde 7 il birinciliği

Yayınlanan

Kütahya’nın Simav ilçesindeki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi genç erkekler bilek güreşi branşında 7 il birinciliği, 5 il ikinciliği 1 il üçüncülüğü kazandı.

Simav Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Sapmaz, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul sporları genç erkekler takımının, ilk defa katıldığı bilek güreşi müsabakalarında 7 sıklette il birinciliği elde ettiğini belirtti. Sapmaz, “ Başarılı genç bilek güreşçilerimiz ile onları yetiştiren Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenleri Halil İbrahim Başol ve Şeref Akdemir’i, Okul Müdürü Mesut Küçükçakır’ı tebrik eder sürdürülebilir başarılar dileriz” dedi.

Simav Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mesut Küçükçakır, bilek güreşi takımının 8 sıkletin 7’sinde birinci olarak, bölge yarışmalarına gitmeye hak kazandığını belirterek, üretimdeki başarılarının sporda da gerçekleşmesinden mutluluk duyduklarını ifade etti.

Okumaya devam et

İLÇE HABERLERİ

Tavşanlı Off-Road ekibi sezonu Domaniç’te açtı

Yayınlanan

Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinden bir grup Off-Road ekibi, Domaniç dağlarında sezon açılışı gerçekleştirdi.

Antrenman için Domaniç ilçesinin yaklaşık 2 bin metre rakımdaki zirvede yer alan Üç Tepeler mevkiine araçları ile çıkan Off- Road ekibi, burada eşsiz doğa manzarasının keyfini çıkarıp, sarp arazide mücadele verdiler.

Hafta sonu tatillerini Off-Road sporu heyecanı ile geçiren Tavşanlılı ekip burada farklı güzellikte manzaraları fotoğrafladılar.

Off Road ekip lideri İbrahim Sevim, sezon açılışını 20 araç ve yaklaşık 50 kişilik gurup ile gerçekleştirdiklerini, sosyal medya üzerinden gezi etkinliklerini duyurduklarını belirterek, yapılan etkinliğe katılan tüm sporculara teşekkür etti.

Sevim, sezon açılışını gerçekleştirdiklerini ve yapılan etkinliğe katılan tüm sporculara teşekkür etti.

Okumaya devam et

İLÇE HABERLERİ

Fenerbahçe tırı Tavşanlı’da

Yayınlanan

Lisanslı ürünlerin satıldığı Fenerbahçe tırı, Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor.

Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe kulübünün lisanslı ürünlerinin satıldığı Fenerbahçe tırı, Tavşanlı Cumhuriyet Meydanı’na yerini aldı.

Taraftarlarına geniş bir ürün yelpazesi sunan sarı lacivertli kulübün tırına vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

Tır sorumlusu, “Tavşanlıların ilgisinden çok memnunuz. 3 gün boyunca ürünlerimiz ile burada, Tavşanlı’da taraftarların hizmetinde olacağız. Özellikle indirimde olan formalar ve A Takım ürünlerimiz rağbet görüyor. Tavşanlı’dan sonra ilk durağımız nasipse Düzce olacak” dedi.

Okumaya devam et

KÜTAHYA'DA EN ÇOK OKUNANLAR