fbpx

Emet Atık Su Arıtma Tesisi’ne hibe

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Emet Atık Su Tesisi'ne 20 milyon TL müjdesi

1 dakikada okunabilir

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Kütahya ziyaretinde Emet Belediye Başkanı Hüseyin Doğan tarafından hat sanatçısı Abdullah Yılmaz’ın 8 ayda tamamladığı dev ahşap pano takdim edilmiş, miting alanında ise şapka ve kaşkol dağıtılmıştı.

Emet AK Parti İlçe Başkanlığı koordinesinde miting alanındaki gençlerin, “Emet burada Reisinin yanında” sloganlarını bir süre dinleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ”Emet bende sizin yanınızdayım. Durmak yok yola devam” demişti.

Emet Belediyesince İller Bankası vasıtası ile ihalesi yapılan ihaleyi alan firmaca içme suyu, kanalizasyon, büyük su depo yapımları, arıtma tesisi yapımı, göletten su getirme ve su depo çalışmaları sürerken, Cumhurbaşkanı Erdoğan’da ayrıca ihale edilerek yapılacak olan Emet Atık Su Arıtma Tesisi’ne 20 milyon hibe kaynak desteği geldi. Önümüzdeki günlerde ayrıca ihale edilecek proje ile Emet Hamamayağı mevkiine atık su arıtma tesisi yapılacak.

İhlas Haber Ajansı

81 ilde muhabiri bulunan ve 35 ülkeye haber servisi yapan bir haber ajansıdır. Sitemizdeki İHA logolu haberler lisanslı abonelik yöntemiyle İhlas Haber Ajansı'ndan sağlanmıştır. Haber görselleri farklı kaynaklardan sağlanmış olabilir.

error: Content is protected !!