fbpx

Rüzgarda kopan çatı ekipleri harekete geçirdi

Kütahya’da etkili olan rüzgar sonrası, şehrin en işlek caddesi olan Sevgi Yolu'nda bulunan bir binanın çatısında kopma meydana geldi. Olay sonrası cadde yaya ve araç trafiğine kapatılarak güvenlik önlemi alındı.

1 dakikada okunabilir

Kütahya’da öğle saatlerinde etkili olan rüzgar sonrası Cumhuriyet Caddesinde bulunan bir binanın çatısında kopma meydana geldi. Olay sonrası çatının havalandığını gören vatandaşlar durumu 112 ekiplerine bildirdi.

Çatının yerinden kopması ihtimaline karşılık cadde yaya ve araç trafiğine kapatılarak güvenlik şeridi çekildi. İtfaiye ekipleri olay gerine gelerek çatıda inceleme yaptı. Meraklı gözlerle çalışmaları takip eden vatandaşlar ise rüzgar sonrası çatının havalandığını ve çatıdan kiremit düştüğünü belirtti.

Çatının yerinden kopma ihtimaline karşılık güvenlik önlemi alınması sonrası cadde yeniden vatandaşların kullanımına açıldı.

İhlas Haber Ajansı

81 ilde muhabiri bulunan ve 35 ülkeye haber servisi yapan bir haber ajansıdır. Sitemizdeki İHA logolu haberler lisanslı abonelik yöntemiyle İhlas Haber Ajansı'ndan sağlanmıştır. Haber görselleri farklı kaynaklardan sağlanmış olabilir.

error: Content is protected !!