fbpx

Tarihi Börekçiler Mahallesinde çevre düzenlemesi

Kütahya'nın en eski mahalleri arasında yer alan Börekçiler Mahallesinde pek çok tarihi konağın bulunduğu Ahi Erbasan Caddesinin kilit parke taşı döşeme işi devam ediyor.

1 dakikada okunabilir

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, her mahallenin farklı ihtiyaçlarına göre planlama yapıldığını ifade etti.

2022 yılı asfalt serim, kilit parke döşeme ve kaldırım yenileme sezonunda birçok mahallede uyguladığı projelerle şehrin cadde ve sokaklarını tamamen yenileyen Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Börekçiler Mahallesi Ahi Erbasan Caddesi’nde kilit parke çalışması başlattı.

Yapılan çalışmayı yerinde inceleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, 2022 asfalt serim sezonu içerisinde birçok mahallenin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmaların yapıldığını ifade ederek emeği geçenlere teşekkür etti.

İhlas Haber Ajansı

81 ilde muhabiri bulunan ve 35 ülkeye haber servisi yapan bir haber ajansıdır. Sitemizdeki İHA logolu haberler lisanslı abonelik yöntemiyle İhlas Haber Ajansı'ndan sağlanmıştır. Haber görselleri farklı kaynaklardan sağlanmış olabilir.

error: Content is protected !!